فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

پيش توليد سری جديد كودك شو ادامه دارد

 پيش توليد سری جديد كودك شو ادامه دارد

برنامه تلويزيوني «كودك شو» از ابتداي آذر ماه، با طراحي آيتم‌ها و دكوري جديد به روي آنتن شبكه نسيم مي‌رود.

 

ابوذر پورمحمدي تهيه‌كننده برنامه تلويزيوني «كودك شو»، در گفتگو با خبرنگارباشگاه خبرنگاران در خصوص روند پيش توليد اينبرنامه تلويزيونيگفت: همچنان مراحل اجرايي، طراحي آيتم‌ها و دكور را پيش مي‌بريم. اين برنامه را پس از ايام صفر، با طراحي و تغييراتي جديد به روي آنتن خواهيم رفت.

وي افزود: البته پس از ايام عزاداري سالار شهيدان (ع)، 15 قسمت باقي مانده از سري اول برنامه «كودك شو» پخش خواهد شد و پس از آن سري جديد اين برنامه را در دستور پخش شبكه قرار مي‌دهيم.

پورمحمدي با اشاره به تغييرات اساسي در دكور و آيتم‌هاي مختلف برنامه «كودك شو»، اظهار كرد: در سري جديد «كودك شو»، بحث كاراكترسازي را خواهيم داشت و در هر قسمت از برنامه، همراه 4 خانواده از شركت كنندگان خواهيم بود. به اين شكل كه دوربين ما در خارج و داخل استوديو تا پايان مسابقه، همراه خانواده‌ها خواهد بود.

پورمحمدي در خصوص ديگر آيتم‌هاي برنامه گفت: ما پيش از اين اتاق كودك را داشتيم؛ اما در سري جديد آن را گسترش داده‌ايم و استوديويي را با عنوان استوديوي كودك براي كودكان و خانواده‌ آنان طراحي كرده ايم.

تهيه‌كننده برنامه تلويزيوني «كودك شو»، درباره اجراي اين برنامه بيان كرد: سري دوم را هم پژمان بازغی اجراي مي‌كند.

پورمحمدي در پايان تاكيد كرد: مهمترين اتفاقي كه در سري دوم رقم خورده، وجود دو استوديو براي حضور مهمانان و خانواده‌ها و طراحي دكور جديد است.

منبع: روابط عمومی

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه